Selamoğlu Nakliyat

Referans Mektupları

 

Sayın: Rahmi KOÇ'un tavsiye mektubu

 

8 Aralık 1982 

Sayın Baylar/Bayanlar, 

Selamoğlu Nakliyat A.Ş. Mehmet Emin Selamoğlu tarafından 1951 yılında kurulmuştur. 

Selamoğlu, 1959 da ağır kara nakliye araçlarının bakımını yapan bir tamirhane sahibi olarak işe başladı. Bizim grubumuz bu araçların üretimini ve pazarlamasını yaptığı için, en başından beri Selamoğlu ile sıkı ilişkiler içinde olduk., 

Tamir ve bakım işinden başlayan Selamoğlu, işlerini pazarın talebi doğrultusunda geliştirdi. Selamoğlu nakliye işini ve problemlerini tamamen bilmektedir. 

İşle büyüyerek ve aile üyelerini (iki oğul, damat ve diğerleri) istihdam ederek işleri çok sıkı takip ettiler. Bir aile teşebbüsü olduğu için, Selamoğlu çoğu zaman rakiplerinden daha iyi fiyat verebilmektedir. 

Ankara'daki merkezli operasyonları Londra'dan Cidde'ye, Libya'dan Tahran'a uzanmaktadır. Selamoğlu halen bizim otomobil üretiminde kullandığımız parçaların ve ihracatımızın taşıma işinin çoğunu yapmaktadır. Selamoğlu güvenilir, doğru, ve hep zamanındadır. Ben Selamoğlu ile iş yapıp memnun kalmamış bir şirket duymadım. 

Nakliye problemleri yaşamak istemeyen her şirkete Selamoğlu'nu tavsiye etmek beni sevindirir. 

 

Rahmi M. Koç 

Koç Holding A.Ş.

 

REFERANSLAR (Tüm başlıklar)
Selamoğlu Uluslararası Nakliyat İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki dökümanlar kopyalanamaz, aktarılamaz, çoğaltılamaz. © 2012